# 108 Ronde 23 is begonnen

19-06-2016.. nog geen stap verder alhoewel... IUI nummer 4 is mislukt.. na al die jaren nog steeds niks.


Zoals jullie hebben gemerkt ben ik even 'afwezig' geweest. Heb het denk ik nodig gehad. even weg van babybytes,instagram ect.


Ik weet niet meer wat ik moet denken, wat ik moet voelen. Mijn gevoel is een beetje dood op dit moment.Dat wil zeggen dat ik er telkens als de nieuwe ronde met 0,0 procent gevoel inga..


Ik weet eigenlijk ook even niet zo goed wat ik wil zeggen. Ik zit met een trillipje dit te typen, er rollen tranen over mijn wangen hoewel ik niet kan vertellen hoe dit komt.




744 x gelezen, 3

reacties (0)


  • tweety24

    Kan me je tranen goed voorstellen. Hoop zo voor jullie dat het gauw anders zal zijn.

  • Ukkie-2

    Sterkte! Ik hoop t zo voor je dat t lukt

  • Kaartje704

    veel sterkte

  • pindakaas99

    Logisch hoor dat je verdrietig bent en dat mag ook blijf je gevoel uiten naar je naasten dan heb je steun aan hun Ik hoop dat je snel een wondertje mag ontvangen

  • valentijnsmama

    Je wilt gewoon heel graag een kindje. En daar mag je best verdrietig om zijn. Ik hoop en wens dat jullie snel een wonder mogen ontvangen. :troost